Opinie o Nas

Bestsellery

Holista Olej z Łososia Salmon Oil 1000ml

(0   Opinii)
128,25 zł
najniższa cena z ostatnich 30 dni: 113.05 PLN
Ilość
 

Bezpieczne zakupy

 

Szybkie dostawy

 

Zwroty bez podania przyczyny

Holista Olej z Łososia Salmon Oil 1000ml

Najwyższej jakości olej otrzymywany ze świeżego łososia atlantyckiego (Salmo salar). Odznacza się wysoką zawartością kwasów Omega 3 oraz delikatnym smakiem i zapachem co czyni go doskonale akceptowalnym przez psy i koty. Surowiec certyfikowany i przebadany w akredytowanym laboratorium. 

Dziko żyjący Łosoś atlantycki, występuje w północnej części Oceanu Atlantyckiego, Morzu Bałtyckim i w rzekach Europy. Według Czerwonej Listy Gatunków Zagrożonych IUCN łosoś atlantycki w Europie jest gatunkiem narażonym na wyginięcie, co wskazuje na pilną potrzebę ochrony tych ryb. Suplementacja olejami pozyskiwanymi z łososi utrzymywanych w tradycyjnych fermach rybnych w warunkach ograniczonej przestrzeni, żywionych paszami z dodatkiem antybiotyków mija się z celem. 

Dlaczego Salmon Oil Holista?

Z dumą deklarujemy, że łososie z których tłoczony jest olej Holista sa rybami “Farmed in free”, oznacza to, że łososie te hodowane są w otwartych farmach oceanicznych, zapewniających im ogromną przestrzeń do pływania, zawsze świeżą wodę o naturalnym zasoleniu, niską, stabilną temperaturę, wysoką zawartość tlenu, stały obieg wody i silne prądy oceaniczne. Cały proces ma na celu odtworzenie dzikich warunków życia łososia, aby mógł żyć w sposób naturalny i w ciągu 2-3 lat osiągnąć pełną dojrzałość. Łosoś “Farmed in free” ma neutralny ślad morski, co oznacza, że proces hodowli i pozyskiwania nie szkodzi dnu oceanicznemu otaczającemu ekosystemowi, będąc w harmonii ze środowiskiem.

Co więcej wyróżnia hodowle naszego łososia?

Absolutnie ŻADNYCH antybiotyków BEZ chemii i GMO (organizmów modyfikowanych genetycznie). Łososie “Farmed in free” karmione są dietą w 100% organiczną, wolną od hormonów wzrostu i konserwantów. Ich bogata w składniki odżywcze, wysokotłuszczowa dieta składa się z tłustych ryb (takich jak: sardela, śledź i makrela) oraz składników roślinnych. Ta organiczna dieta sprawia, że każdy łosoś “Farmed in free” odznacza się wyjątkowo wysokim poziomem zdrowych kwasów tłuszczowych omega-3 (EPA i DHA)!

Zastosowanie:

- podstawowy suplement każdego psa i kota niezależnie od diety, rasy, płci czy wieku

- szczególnie ważny w okresie wzrostu (szczenięta, kocięta)

- psy z problemami skórnymi, także chorobami atopowymi

- suki i kotki ciężarne, w okresie laktacji

- psy aktywne, pracujące 

- w przypadku zwierząt z problemami w obrębie aparatu ruchu

Skład: 100% olej z łososia (Salmo solar)

Skład analityczny:
  • Tłuszcz: 99%,
  • Popiół całkowity: <0,01%
Profil kwasów tłuszczowych:
  • EPA 17,9 g/100g,
  • DHA 10,9 g/100g,
  • EPA + DHA 28,8 g/100g,
  • Omega-3 35,2/100g,
  • Omega-6 3,2/100g

Sposób podania:

odmierzoną za pomocą pompki dawkę oleju podawać z pokarmem 

Dawkowanie:  

Psy dorosłe: 1 pompka / 5 kg m.c.

Koty: 1 pompka 

Jedna pompka dozuje ok. 1,5 g oleju.

Holista
H72
4 Przedmioty

16 pozostałych produktów w tej samej kategorii