Opinie o Nas

Bestsellery

Karmy dla psów wg. wieku

Karmy z podziałem na wiek psa. Pies na każdym etapie rozwoju potrzebuje pełnowartościowego posiłku. Szczeniak do wzrostu potrzebuje dużej ilości białka by zdrowo rosnąć, pies dorosły w zależności od aktywności , a senior ze względu na schorzenia, kastrację. Na stronie znajdziesz produkty z karmami z podziałem na karmy dla szczeniąt, juniorów, psów dorosłych i seniorów.

  • Pokaż pasek boczny

To jest 209 produktów.

Aktywne filtr

Divinus Adult 20kg

119,00 zł

Divinus Adult to wysokiej jakości, bogata w witaminy i minerały karma dla wymagających psów. Polecana dla ras dużych takich jak Labrador, Golden czy Owczarek Niemiecki. Duża zawartość mięsa gwarantuje dużą smakowitość karmy. Dzięki zbilansowanej recepturze karma jest dobrze przyswajalna, a sierść naszego pupila nabiera blasku i miękkości.

Dexter Complete 20kg

125,00 zł

Dexter Complete - pełnowartościowa karma dla psów dorosłych i dużych takich jak Owczarek Niemiecki. Zbilansowany skład zapewnia zdrowy wygląd sierści i dobre samopoczucie naszego pupila.

Divinus Complete 20kg

122,00 zł

Divinus Complete - bardzo smakowita i wysokiej jakości karma dla psów dorosłych, zawierająca w swoim składzie witaminy i minerały, bardzo popularna wśród właścicieli takich ras jak Labrador oraz Golden. Zbilansowana receptura nadaje sierści zdrowy wygląd i blask.

Divinus Performance 20kg

145,00 zł

Divinus Performance 20KG -  karma zalecana psom aktywnym o ogromnej popularności wśród hodowców Owczarków Niemieckich. Bogata w składniki wpływające na dobre funkcjonowanie czworonoga.  Postaw na jakość prosto z Portugalii. 

Divinus Puppy 4kg

35,00 zł

Divinus Puppy w małym opakowaniu - Pełnowartościowa karma dla szczeniąt dużych ras takich jak Labrador, Owczarek, Golden. Bogaty skład, witaminy i minerały wspomagają prawidłowy rozwój naszego szczeniaka.