Opinie o Nas

Bestsellery

MACED Ucho środkowe 100g

(0   Opinii)
5,99 zł
najniższa cena z ostatnich 30 dni: 5.69 PLN
Ilość
 

Bezpieczne zakupy

 

Szybkie dostawy

 

Zwroty bez podania przyczyny

MACED Ucho środkowe 100g naturalny gryzak suszony

Wiele psów ma problem z rozładowaniem emocji i energii, kiedy ich opiekunowie nie mają zbyt wiele wolnego czasu. Często również taka frustracja przeradza się w problemy separacyjne i ogólne kłopoty z emocjami.

MACED Ucho Środkowe 100 g to naturalny gryzak suszony dla psów, które zużywają swoją energię poprzez proces żucia i gryzienia. Przysmak został przygotowany w zupełnie naturalny sposób – suszony z użyciem specjalnej technologii. To sprawia, że nie zawiera środków konserwujących, aromatów i barwników, na które Twój pies mógł zareagować objawami alergii albo nietolerancji pokarmowej.

Przysmak zawiera dużą ilość białka i wszystkich naturalnych, występujących w nim składników odżywczych, ważnych dla rozwoju Twojego psa. Z uwagi na niewielki poziom tłuszczu nie jest tuczący. Brak dodatkowych składników sprawia, że ucho środkowe jest dobrze przyswajane nawet przez wrażliwe zwierzęta. Ucho może być podawane psu jako urozmaicenie codziennej diety albo nagroda za szczególnie trudne, ukończone pomyślnie zadanie. 

Składniki analityczne:
  • białko surowe 67,2%,
  • tłuszcz surowy 14,8%,
  • popiół surowy 11,5%,
  • wilgotność 12%
Maced
4000010237
22 Przedmioty

16 pozostałych produktów w tej samej kategorii