Opinie o Nas

Bestsellery

SYTA MICHA Kość do żucia wzmacniająca dla szczeniąt 13,5 cm
 • SYTA MICHA Kość do żucia wzmacniająca dla szczeniąt 13,5 cm

SYTA MICHA Kość do żucia wzmacniająca dla szczeniąt 13,5 cm

(0   Opinii)
26,50 zł
najniższa cena z ostatnich 30 dni: 25.18 PLN
Ilość
 

Bezpieczne zakupy

 

Szybkie dostawy

 

Zwroty bez podania przyczyny

SYTA MICHA Kość do żucia wzmacniająca dla szczeniąt 13,5 cm gryzak dostarczający niezbędne składniki odżywcze

Skóra użyta do produkcji naszych kości jest w 100% naturalna, niebarwiona. Poddawana jedynie 3 tygodniowemu procesowi suszenia w niskiej temperaturze (między 25℃ a 28℃). Suszenie w takiej temperaturze pozwala na zachowanie cennych właściwości odżywczych wszystkich komponentów. Spoiwem funkcyjnych kości do żucia jest kolagen naturalnie występujący w skórze. Struktura kości w korzystny sposób wpływa na zęby oraz dziąsła psa. Podczas podgryzania, ten twardy gryzak czyści zęby usuwając z nich resztki jedzenia, pozostawiając je gładkie oraz zapobiegając ich zżółknieniu. Rozmiar kości (13,5 cm) jest uniwersalny, dzięki temu pies każdego gabarytu będzie mógł czerpać radość z gryzienia funkcyjnych kości od Sytej Michy. Funkcyjne kości są całkowicie bezpieczne dla psów, gdyż nie kruszą się i nie zawierają ostrych elementów, które mogłyby poranić dziąsła podczas gryzienia/żucia. Nieziemsko pyszne i zdrowe smakołyki, w których połączenie elementów pochodzenia zwierzęcego i roślinnego stanowią odżywczą alternatywą dla popularnych gryzaków.

Dlaczego funkcyjne kości do żucia?

Dobór poszczególnych komponentów kości do żucia dla psa został dokładnie przemyślany, gdyż ma określone funkcje do spełnienia. Nadzienie, które wypełnia kość ma za zadanie wspierać rozwój młodego psiego organizmu oraz poprawić kondycję psów starszych. Kości z funkcyjnym nadzieniem to polski gryzak, powstały jedynie produktów pochodzenia naturalnego. Jego wartościowy skład pozwala na utrzymanie pełni zdrowia pupila oraz dostarczenie do jego organizmu niezbędnych składników odżywczych.Te psie rarytasy powstały z nieprzetworzonych produktów, gdzie głównymi składnikami wzmacniającej kości dla szczeniąt i seniorów są: skóra końska, gęś, małża nowozelandzka i rokitnik.

Zalety podawania funkcyjnych kości do żucia dla psa:
 • kości stanowią dobre urozmaicenie codziennej diety,
 • dzięki różnym nadzieniom, pozwalają dostarczyć dodatkowych wartości odżywczych (witamin, minerałów czy białka),
 • są świetną nagrodą podczas wychowania czy szkoleń oraz motywatorem w trakcie adaptacji do nowych sytuacji,
 • są doskonałą, zdrową formą rozrywki na dłużej, która jednocześnie zaspokaja jedne z najważniejszych, codziennych potrzeb jakimi są lizanie, gryzienie, mlaskanie, szarpanie, podgryzanie,
 • należą do naturalnych gryzaków pozwalających zachować zdrowe czyste zęby, wzmocnić mięśnie szczęki oraz żuchwy,
 • w przypadku szczeniaków dodatkowo masują dziąsła oraz uczą gryzienia podawanego pokarmu.
Skład:
 • skóra końska 93,5%,
 • gęś 4%,
 • mączka z małży 1%,
 • mieszanka witaminowa* 1%,
 • rokitnik0,5%

Syta Micha
95655433
4 Przedmioty

16 pozostałych produktów w tej samej kategorii