Opinie o Nas

Bestsellery

HOLISTA Cod Liver Oil 500ml

(0   Opinii)
83,51 zł
najniższa cena z ostatnich 30 dni: 70.21 PLN
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie
 

Bezpieczne zakupy

 

Szybkie dostawy

 

Zwroty bez podania przyczyny

HOLISTA Cod Liver Oil 500ml Tran dla psów i kotów

HolistaPets Cod liver Oil wytwarzany jest ze świeżych wątróbek dorsza (Gadus morhua morhua) złowionego w czystych wodach wokół Islandii.

Produkt wolny od materiałów i komponentów modyfikowanych genetycznie, bogaty w kwasy tłuszczowe EPA i DHA oraz witaminy A i D. Psy i koty nie są w stanie naturalnie wytwarzać w swoich organizmach niezbędnych kwasów tłuszczowych Omega-3 dlatego tak ważne jest aby zapewnić naszym pupilom uzupełnienie tych kwasów w diecie za pomocą wysokiej jakości suplementów. Długołańcuchowe kwasy tłuszczowe omega-3 EPA i DHA  wspierają pracę serca, nerek, wątroby, stawów, mózgu oraz oczu.

Wybierając HolistaPets masz pewność, że wszystkie produkty jakie podajesz swoim zwierzętom są czyste i spełniają najbardziej rygorystyczne międzynarodowe wymagania. Oleje rybne wytwarzane są w zakładach z certyfikatem FSSC 22000, który jest w pełni uznawany przez Globalną Inicjatywę Bezpieczeństwa Żywności dla ludzi  (GFSI). Cod liver Oil jest rafinowany i klarowany przez filtrację w temperaturze około 0°C. Pakowany w atmosferze azotu spełnia wszystkie przepisy Unii Europejskiej dotyczące dopuszczalnych poziomów zanieczyszczeń w środkach spożywczych dla ludzi. Olej spełnia też wymagania stawiane przez krajowe organy regulacyjne dotyczące rejestracji leków.

Zastosowanie:

  • źródło witaminy D3
  • suki ciężarne i w laktacji
  • psy aktywne
  • wsparcie układu odpornościowego, stymulacja do walki z infekcjami
  • szczenięta ras dużych w okresie wzrostu
Holista
101750533
2 Przedmioty

16 pozostałych produktów w tej samej kategorii