Opinie o Nas

Bestsellery

Calcium 60 kaps, GAME DOG
  • Calcium 60 kaps, GAME DOG

GAME DOG Calcium 60 kaps

(0   Opinii)
41,80 zł
najniższa cena z ostatnich 30 dni: 36.27 PLN
Ilość
Obecnie brak na stanie
 

Bezpieczne zakupy

 

Szybkie dostawy

 

Zwroty bez podania przyczyny

GAME DOG Calcium 60 kaps - wspomaga prawidłową mineralizację kości i zębów szczeniąt

WSKAZANIA:

⇒ Wspomaga prawidłową mineralizację kości i zębów szczeniąt

⇒ Wyrównuje niedobory wapnia

⇒ Przyspiesza rekonwalescencję po urazach i zabiegach ortopedycznych

⇒ Wspomaga prawidłowe funkcjonowanie mięśni i układu odpornościowego

⇒ Sprzyja utrzymaniu prawidłowego przekaźnictwa nerwowego

⇒ Przyczynia się do prawidłowego krzepnięcia krwi

⇒ Ułatwia zbilansowanie diet domowych o wysokiej zawartości fosforu

Calcium+D3:

to suplement diety dla psów, będący źródłem wapnia i witaminy D3. Wspomaga prawidłowy wzrost i mineralizację szkieletu. Wyrównuje niedobory wapnia spowodowanych, wpływa pozytywnie na funkcjonowanie mięśni i układu immunologicznego.

Produkt dedykowany: 

szczeniętom w okresie intensywnego wzrostu i wymiany zębów, sukom w okresie ciąży i laktacji, w celu wyrównania niedoborów spowodowanych dużym obciążeniem organizmu, psom aktywnym i sportowym.

Stosowanie preparatu polecane jest ponadto: 

w okresie rekonwalescencji po zabiegach ortopedycznych. Suplementacja wapnia i witaminy D3 wspomaga i przyspiesza zrastanie się kości.

Zawartość substancji aktywnych: w 1 kapsułce
  • Wapń: 300mg
  • Witamina D3: 2.5μg (100 j.)

Płynna forma zawartości kapsułki zapewnia doskonałe przyswajanie substancji aktywnych

Witamina D3:

dwa razy skuteczniej  w porównaniu do D2 zwiększa poziom wit. D w organizmie.

Wapń:

to podstawowy budulec kości i zębów, zapewnia prawidłową mineralizację szkieletu i gęstość kości w okresie wzrostu organizmu. Jest składnikiem niezbędnym do produkcji i uaktywniania licznych enzymów i hormonów, regulujących trawienie, gospodarkę tłuszczową i energetyczną organizmu. Właściwa podaż tego składnika jest konieczna dla zachowania właściwej krzepliwości krwi, ponieważ Ca ma wpływ na procesy gojenia się ran. Wapń współdziała z innymi makroelementami podczas skurczy mięśni, w tym mięśnia sercowego, sprzyjając zachowaniu optymalnego napięcia mięśniowego. Wapń jest również niezbędny dla właściwego działania układu nerwowego. Komórki nerwowe stają się nadwrażliwe, kiedy stężenie wapnia we krwi spada poniżej normy. Może się pojawić tężyczka (bolesne skurcze mięśni), szczególnie niebezpieczne dla suk w ciąży i w okresie okołoporodowym. Wapń wspomaga również uwalnianie neuroprzekaźników w układzie nerwowym.

Witamina D:

odgrywa istotną rolę w regulacji gospodarki wapniowo-fosforowej oraz mineralizacji kostnej. Zwiększa wchłanianie tych pierwiastków z przewodu pokarmowego, a także wyrównuje nieprawidłowy stosunek wapnia do fosforu. Witamina D ułatwia zamianę fosforu organicznego na nieorganiczny, dlatego niezbędna jest w procesach kostnienia i w powstaniu związków niezbędnych do budowy kości. Witamina D3 korzystnie wpływa na sprawność układu immunologicznego.  Wykazuje działanie przeciwzapalne, wpływa pozytywnie na produkcję przeciwalergicznych i przeciwzapalnych cytokin, dzięki czemu wykorzystywana jest również w leczeniu alergii.

Skład GAME DOG Calcium 60 kaps

węglan wapnia, cholekalcyferol (źródło wit. D3), olej sojowy

Skład otoczki

żelatyna, glicerol

Dawkowanie GAME DOG Calcium 60 kaps

Psy dorosłe - 1 kapsułka na 10kg masy ciała. Szczenięta, suki ciężarne i karmiące – 1 kapsułka na 5kg masy ciała. W przypadku żywienia dietą naturalną o wysokiej zawartości fosforu – 1 kapsułka na każde 250g pokarmu.

Opakowanie GAME DOG Calcium 60 kapsułek

Pojemność netto 80g

Game Dog
93685620